www.asartekstil.com

En iyi kalite

Image

AŞAR Hakkında

  • 1989 yılında Yaşar Çetin 13 yıllık  erkek terziliği ve büyük firmalarda usta  ve band şefi olarak  sürdürdüğü tecrübesi sonrası Sözçetin Tekstil olarak kurdu. next,tommy hillfiger,adidas,diesel  gibi markalara mont,kaban,pantolon üretimi yaptı.
  • 1994 yılında Aşar Tekstil Limitet şirketini kurdu
  • 2011 yılında Asar Tekstil Güler Çetin firmasını kurdu.Fason üretimi bıraktı ve direk ihracata başladı.Sophia Perle/Hollanda ,Oaks,vetvet ,Aendmo.Tetra,Torateks,Egedeniz ve  Mayteks ,Lana,Nix,Ellos için  organik ve konvansiyonel üretim yaptı.
  • 2016 yılında kapasitesini arttırdı ve hedefi katma değerli küçük adetleri yapmak ve markalı ürünler üretmektir.

HAKKIMIZDA KURUMSAL

Üretimimizin %75'i Örme %25'i Dokuma kumaştan tshirt, sweatshirt, gömlek, mont tarzı ürünler teşkil etmektedir. 3000 m2lik bir alanda Tasarım, Yönetim, Planlama, Kesim, Dikim, Ütü Paket ve Kalite Kontrol birimleriyle hizmet vermekteyiz. Pazardaki rekabette firmamıza üstünlük sağlayan prensiplerimiz iyi kalite, uygun fiyat, zamanında sevkiyat ve kaliteli hizmetdir.

Image

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemiştir. " Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli " demektir. İlkesiyle Teverler Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan firmamız çalışanları, firmalarını iç ve dış sektörde hatırı sayılır bir yere getirmiştir.

Image

Çalışanlarımızla ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini sürekli kılmak, desteklemek ve değisimi yönlendirmek,Sosyal sorumluluk bilinci içinde çevreye ve topluma fayda sağlayarak bu bilinci, yaygınlaştırak,Ülkemizde ve dünyada doğal kaynakların akılcı kullanımını sağlama konusunda örnek teşkil etmek,Gerçeklestirdigi üretim ve ticari faatliyetlerin bütününe kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek uygulayıcılarından biri olmak.

Image

3000 m2lik bir alanda Tasarım, Yönetim ve Planlama, Kesim, Dikim, Ütü Paket ve Kalite Kontrol birimleriyle hizmet vermekteyiz. Pazardaki rekabette firmamıza üstünlük sağlayan prensiplerimiz iyi kalite, uygun fiyat, zamanında sevkiyat ve kaliteli hizmetdir.

Image

ÜRÜN'LERİMİZ